ŞEHİR TİYATROLARI 2022 KASIM ÇOCUK HAKLARI FESTİVALİ KATILIMCI KAYIT FORMU

  • Etkinlikler aynı zaman dilimine denk gelmediği müddetçe istenilen etkinliklere başvurulabilir
  • Kesin kayıtlar başvuru sırasına göre gerçekleştirilecektir.
  • Her etkinlik için belli bir kapasite olduğunu dikkate alarak lütfen ilgili sayfadaki bilgileri kontrol ediniz.
  • Buna göre asil sırada olanların gelmemesi halinde, yedek kontenjandaki katılımcılarla irtibata geçilecektir. Yedek kontenjandaki katılımcı adaylarımızın mağduriyet yaşamaması için,  gelmeyecek olmanız durumunda, 18 Kasım 2022 tarihine kadar bildirmeniz rica olunur.
  • İrtibat no : 0212 455 39 00 Dahili: 3916, 3920

Not: Bilgilerinizin doğruluğundan emin olun. Başvuru sırasında istenen belgelerde beyan ettiğiniz bilgiler esas alınacaktır.

KVKK Bilgilendirmesi

Çocukların seslerinin duyurulmasına önayak olmak, gelecek çalışmalarımız için çocukların bakış açılarını, arzu, talep ve beklentilerini hayata geçirmek üzere yeni adımlar atmak amacıyla, çalışmalarımızda çocukların kişisel verilerini gizli tutmak kaydıyla sözlü beyanları, yazı veya çizimle anlattıkları çalışmaların kayıt altına alınması, çocuk hakları odaklı akademik ve sanatsal faaliyetler için bir arkaplan oluşturmak üzere kullanımı hedeflenmektedir.

Bu etkinlikler sırasında alınacak ses, görüntü ve bilgilerin çocuğun üstün yararını destekleyecek çalışmalarda ve festivalin devamlılığının sağlanmasında kullanılmasını önemsiyoruz. Bununla ilgili onayınız olup olmadığını öğrenmemiz için, lütfen bilgilendirme metinlerini okuyup anlayarak ilgili kutucukları işaretleyiniz.

KVKK Belgeleri 

Çocuk Hakları Festivali başvuruları sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Çocuk Atölyeleri

19 Kasım 2022 Cumartesi

Yetişkin Atölyeleri

19 Kasım 2022 Cumartesi

Çocuk Atölyeleri

20 Kasım 2022 Pazar

Yetişkin Atölyeleri

20 Kasım 2022 Pazar